Darczyńcy – cele statutowe


 

Ahoj Przyjaciele! Nasza Fundacja ma dziś powód do radości –  zyskaliśmy nowego Darczyńcę! Wsparcie na rzecz Niewidomych miłośników żeglarstwa napłynęło do nas od sklepu  MaloDesign  ( https://malodesign.pl/ ). Dziękujemy!


 

Miło nam wyróżnić kolejnego Darczyńcę, który postanowił wesprzeć nasz projekt i przekazać darowiznę Fundacji Ślepa Kura.

Z przyjemnością dołączamy firmę Berendsen ( https://www.berendsen.pl/ ) do grona naszych Przyjaciół.


 

Kolejnym Przyjacielem Fundacji Niewidomych Żeglarzy jest firma ADSYSTEM (https://www.adsystem.pl), dostarczająca profesjonalne systemy wystawiennicze. Dziękujemy za darowiznę na cele statutowe – taka pomoc jest na wagę złota!

 

 


 

Z radością chcielibyśmy wspomnieć o kolejnej firmie, od której otrzymaliśmy wsparcie finansowe. Wrocławska Agencja AFTERWEB (https://afterweb.pl ) przekazała nam darowiznę, za sprawą której zyskaliśmy dodatkową motywację do dalszych działań. Dziękujemy!

 

 


 

Nowe wsparcie napłynęło do nas od

AIF Kancelarii (https://www.tuodszkodowania.pl/),

uzyskującej wysokie odszkodowania powypadkowe.

Bardzo dziękujemy za docenienie działań, których podejmuje się zespół naszej Fundacji. To miłe, że chcą Państwo pomagać!


 

Witamy wśród naszych Darczyńców Ośrodek Pomocy Poszkodowanym (https://prawapacjenta.org/),

 

który podobnie jak my, wspiera Potrzebujących. Dziękujemy za pomoc w realizacji dobrych celów, jakie obieramy sobie każdego dnia.

 


 

Szczerze dziękujemy kolejnej firmie, która zechciała przekazać darowiznę na rzecz naszej Fundacji. Agencja INSEO (https://www.inseo.pl/)

 

 

doceniła działania, jakie prowadzimy z myślą o osobach Potrzebujących. Państwa wsparcie wiele dla nas znaczy!

 


 

Mamy kolejny powód do uśmiechu! Dostawca wyposażenia przemysłowego MiDa Tech (https://www.midatech.pl/

dołącza do naszej wspaniałej listy Darczyńców. W imieniu całej Fundacji: dziękujemy!!!

 


Po raz kolejny dziękujemy AIF Kancelarii (https://www.aif.com.pl/) – za pomoc, której nigdy mało!

Dzięki Państwa wsparciu, realizacja naszych planów jest coraz bardziej realna. Dlatego tak bardzo się cieszymy, witając nowych Darczyńców i dziękując tym, którzy już od dawna z nami są.