Obecny skład

Ryszard Pożar – założyciel, menadżer, organizator… W zespole głównie śpiewa, ale wie, jak sobie poradzić z perkusją czy gitarą, żadnej pracy się nie boi, wielki fan żeglarstwa i pierogów, prywatnie niesamowity masażysta, ojciec i dziadek.

Mirosław Doraczyński – akustyk, sekcja rytmiczna, akordeon i śpiew… W zespole od samego początku. Swoją przygodę z muzyką zaczął od lat najmłodszych we wspólnym rodzinnym muzykowaniu. W trakcie nauki w szkołach podstawowej, potem średniej, grał w zespołach muzycznych, uświetniając imprezy szkolne. Zdarzało mu sie również komponować własną muzykę i ją samodzielnie wykonywać. Następnym etapem w jego życiu muzycznym było założenie wspólnie z kilkoma kolegami zespołu o nazwie STRING KOKTAJL. W tym zespole grali zarówno covery, jak i utwory własnej kompozycji. Prywatnie, poza żeglowaniem, uwielbia jazdę na rowerze i spacery brzegiem rzeki, ojciec dwóch synów.

Sławomir Nowak – gitara i śpiew… W zespole od samego początku. Jego zainteresowanie muzyką zaczęło się w szkole podstawowej. W Ognisku Muzycznym rozpoczął naukę gry na gitarze klasycznej. Po zdaniu egzaminu końcowego, kontynuował przygodę z gitarą samodzielnie i z pomocą spotykanych gitarzystów. W szkole średniej, wspólnie z kolegami założył punkrockowy zespół „Szczurza pierś”. W okresie studiów uniwersyteckich grał na gitarze elektrycznej i gitarze basowej w zespole „String koktajl”; grali covery, jak również kilka własnych kompozycji. Pod koniec lat 80-tych wziął udział w przesłuchaniach na basistę zespołu T. Love, przesłuchanie wygrał, miał nagrać z zespołem płytę „Pocisk miłości”. Do nagrania jednak nie doszło z przyczyn zdrowotnych. Później, grywał w zespole dancingowym na imprezach weselnych itp. Prywatnie masażysta w Teatrze Wielkim, fan domowego ogniska, mąż i ojciec

Piotr Chyła-Goniewicz – multiinstrumentalista i akustyk… W zespole od samego początku, z krótką przerwą. Z zamiłowania żeglarz i muzykant. Ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu oraz puzonu. Od 1995 do 2000 grywał szanty, piosenkę turystyczną, poezję śpiewaną. Jest jednym ze współtwórców oraz aranżerem folkowej kapeli Drewutnia. Od 1998 do 2008 działał jako stały jej członek. Prywatnie uwielbia zwierzęta, zwłaszcza psy, jeden jest nawet jego przewodnikiem, ojciec dwójki dzieci.